Hasan Özen
Hasan Özen
07 Ocak 2020 Salı 19:01
Karaman 530 km Uzaklıkta Açlık Donma Tehlikesi ve Ölüm var

İdlip’in masumlarına yaşama hakkı tanınmıyor. Hava bombardımanlarında bir bebeğin enkaz altında bırakan anne defin işlemlerini yapamadan diğer bebeğini kurtarabilmek için Türkiye ‘ye doğru harekete geçiyor.  Bu telafi edilemeyecek çok büyük bir travma. Hayatlarının en zor anlarını yaşayan bu masum insanlara destek olalım.  İdlip' teki bu kara bulutları beraber dağıtalım.   Belki daha fazla masumun, bebeğin ölmesini engelleyebiliriz. Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi tarafından tedarik edilen 1 tır insanı yardım malzemesi   Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi önünden yapılan dualarla birlikte uğurlandı.  Yardım tırının oluşturulmasında emeği olan bütün hayırseverlerden Allah razı olsun. 
Programımıza katılım sağlayan Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri , Göç Hizmetleri Müdürü Ahmet Öner, Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun , Karaman  İHH İl Başkanı Raşit Bayrak ve  Türk Kızılay Derneği Şube Yönetimine katılımlarından dolayı teşekkür ederim. 
Sizlerde ayni ve nakdi bağışlarınızla  çalışmalarımıza destek verebilir, bir insana yardım eli uzatabilirsiniz. Tüm GSM  operatörleri üzerinden 2868 ‘ e HİLAL “  yazıp mesaj (SMS ) yollayarak da 10 TL Bağışta bulunabilirsiniz. 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol