Hasan Özen
Hasan Özen
23 Nisan 2019 Salı 20:32
‘Türkiye’de Çocuk Olmak’

Karaman Belediyesi Tarihi Taş Bina Sergi Salonunda açılışı gerçekleşen fotoğraf sergisine, Karaman Valisi Sayın Fahri Meral ve eşi Hanımefendi Zehra Meral, İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesen Karaman Valisi Sayın Fahri Meral ve eşi Hanımefendi Zehra Meralsergi hakkında Okul Müdürü Ali Köktaş’tan bilgiler aldı. Ali Köktaş, “25 ilden meslektaşlarımız ile profesyonel fotoğrafçıların da desteğini alarak hazırladığımız ‘Türkiye’de Çocuk Olmak ‘ isimli fotoğraf sergimizde ülkemizin çocuklarının yaşamlarından kesitler sunmak ve onların hayata duydukları sevgiyi göstermek istedik” dedi. 
Sergide yer alan fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Fahri Meral ve eşi Hanımefendi Zehra Meral fotoğrafların hikâyelerine ilişkin öğretmenlerden bilgiler aldı.
Sergi,Karaman Valisi Sayın Fahri Meral ve eşi Hanımefendi Zehra Meral ile İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt’ungünün anısına öğrencilerle fotoğraf çektirmesiyle sona erdi. 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol