Hasan Özen
Hasan Özen
26 Mayıs 2020 Salı 17:07
KARAMAN’DA SİYASİ PARTİLER VİDEO KONFERANS ARACILIĞIYLA BAYRAMLAŞTI

Covid-19 tedbirleri kapsamında partiler arası bayramlaşma bu sene video konferans yoluyla gerçekleşti. AK PARTİ heyeti, MHP, CHP, SAADET, YENİDEN REFAH, HÜDAPAR ve İYİ Parti heyetleri ile video konferans yoluyla bayramlaştı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında partiler arası bayramlaşma bu sene video konferans yoluyla gerçekleşti. AK Parti heyeti, Karamandaki siyasi parti heyetleri ile video konferans yoluyla bayramlaştı. Ermenek, Başyayla, Sarıveliler, Kazımkarabekir ve Ayrancı ilçe başkanları ve yönetimleri de ilçelerinde bulunan Kaymakamları, Belediye başkanlarını, kamu kurum birim müdürlerini ve siyasi parti ilçe başkanlarını, arayarak bayramlaştı.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılma özelliği gösteren yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşma bu sene video konferans yoluyla gerçekleşti.

Video konferans yoluyla gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşmaya, İl Başkaları, Milletvekilleri, İlçe Başkanları Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimlerinden oluşan heyetler katıldı.

Heyetler arası görüşme programı kapsamında video konferans yöntemi ile karşılıklı bayramlaşma fırsatı bulduklarını belirten AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, “Siyasi partiler arasında bayramlaşmalar çok güzel bir şekilde devam etti. Şimdiye kadar alışık olmadığımız bir düzen. Pandemi her şeyimizi çok etkiledi, fakat bu Ramazan ayında birlik, beraberlik ruhu daha da gelişti. Bayramları bayram yapan dost, akraba ve sevdiklerimizle görüşmek, büyükleri ziyaret etmek, küçükleri mutlu etmektir. Bu dönemde herkesle teknoloji yoluyla görüşüyoruz. İlçe başkanlarımız da bulundukları ilçelerde bayramlaşma programlarını güzel bir şekilde yaptılar. Bu vesileyle tüm Karamanlı hemşehrilerimin Bayramını tekrar kutluyorum.” şeklinde konuştu.


Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol