Hasan Özen
Hasan Özen
28 Nisan 2018 Cumartesi 22:18
BOYNUKALIN ADAY ADAYI


“Başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. Aday adaylarımızın fazla olması bizim partimize teveccühün fazla olduğunu gösteriyor. İnşallah burada da kendi ilimizle alakalı en iyi sonuçları almak için hep birlikte çalışacağız. Bütün aday adaylarımızla beraber çalışacağız. Bu yolda Allah yardımcımız olsun. Rabbim bereketli kılsın. Hayırlısı olsun inşallah.”dedi.
ABDÜRRAHİM BOYNUKALIN KİMDİR?
Abdurrahim Boynukalın, 15 Eylül 1987 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Karaman İli kökenlidir. Ailesi yaklaşık 50 yıl önce göç ederek İstanbul’a yerleşmiştir. Babası Marmara Üniversitesi‘nde öğretim üyeliği yapmış olan merhum Ömer Boynukalın‘dır. Abdurrahim Boynukalın, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.
Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde yaptı. 2010 ile 2013 yılları arasında Kırklareli Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2013 yılında İngiltere’ye giderek City University of London‘da Medya İletişim Bölümünde ikinci mastırını bitirdi.
1994’te Karaman’da kurulmuş bulunan Anı Bisküvi fabrikası akrabalarına aittir. Abdurrahim Boynukalın, aynı zamanda Yeni Şafak gazetesinde yazılar yazmaktadır. 2011-2013 yılları arasında Milat Gazetesi‘nde ardında da yenisafak.com.tr’de düzenli olarak Türkiye’nin siyasi gündemi üzerine köşe yazıları kaleme aldı.
Abdurrahim Boynukalın, Ceyda Özen ile evlidir. Çok iyi derecede İngilizce ve orta seviyede Almanca bilmektedir.

Son Güncelleme: 28.04.2018 22:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol