Hasan Özen
Hasan Özen
03 Ocak 2019 Perşembe 12:38
VALİMİZ SAYIN YILMAZ ŞİMŞEK ÇAMARDI İLÇESİNDE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Çamardı ilçesindeki ziyaretlerine Çamardı Kaymakamlığı ile başlayan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Çamardı Kaymakam Vekili Emrah Akduman’dan ilçede gerçekleştirilen çalışma ve yatırımlar hakkında brifing aldı.
Hükümet Konağı içerisindeki kamu kurumlarını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, daha sonra muhtarlarla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Toplantıya, Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Çamardı Kaymakam Vekili Emrah Akduman, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Garip Gümüş, Çamardı Belediye Başkanı Yavuz Soylu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, ilgili kurum müdürleri ile ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantının açılışında Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek makamların halka hizmet yerleri olduğunun altını çizdiği konuşmasında “Bu toplantılar sayesinde dilek, istek ve taleplere ilk elden ulaşmaktayız. Hızlı ve kalıcı çözüm üretilmesi açsından bu toplantılar özel önem taşımaktadır. Yine bu doğrultuda sizlerin bizlere daha önce ilettiğiniz ihtiyaç ve taleplerin çözümünün takibi ve ilgili kurumların yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi sahibi oluyoruz” dedi.
Sağlık, eğitim, ulaşım, içme ve sulama suyu, elektrik gibi konu başlıklarının görüşüldüğü toplantıda muhtarlar, sorun, görüş ve taleplerini dile getirdiler.
Muhtarları tek tek dinleyen Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, kendisine iletilen sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.
Gerçekleştirilen toplantının ardından Çamardı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek öğrencilerle bir araya gelerek İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’dan okulun eğitim durumu ve kapasitesi hakkında bilgi aldı.
Beraberindeki heyetle birlikte İlçe merkezinde yapımı devam eden okul inşaatında incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, daha sonra yine ilçe merkezinde Çamardı belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Millet Bahçesini ve Çamardı Devlet Hastanesini ziyaret etti.
İlçede faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, son olarak Ecemiş Kültür evini ziyaret etti.
 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol