Hasan Özen
Hasan Özen
12 Ocak 2019 Cumartesi 16:22
Sayın Valimizin, 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı

Devlet politikalarımızın başarılı bir şekilde uygulanmasında, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımızı memnun edecek bir hassasiyetle sunulmasında en önemli sorumluluğun mülki idare amirlerimize düştüğü muhakkaktır. Devletimizi ve hükümetimizi temsil ettikleri bu ulvi görevin ifasında mülki idare amirlerimiz, Devletin otoritesi ve gücü ile birlikte şefkatini de temsil etmekte, Devletimiz ile milletimiz arasındaki sevgi ve güven bağlarını da güçlendirmektedirler.

Ülkemizi geleceğe taşıyan projelerin başarıya ulaşmasında etkin rol oynayan, sadece yöneten değil, aynı zamanda halka hizmet etme idealini de özümseyen idarecilerimiz, dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla vazifelerini ifa edeceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; yurdumuzun dört bir köşesinde milletimizin huzuru, refahı ve Devletimizin bekası için üstün bir vazife bilinciyle fedakârca çalışan tüm meslektaşlarımın “10 Ocak İdareciler  Günü”nü bir kez daha kutluyor, görevlerinde başarılar diliyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömür sürmelerini temenni ediyorum.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol