Hasan Özen
Hasan Özen
12 Ocak 2019 Cumartesi 16:08
"10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ" NEDENİYLE SAYIN VALİMİZ VE EŞİNİN EV SAHİPLİĞİNDE MÜLKİ İDARE AMİRLERİ VE EŞLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcıları;  Ahmet Büyükçelik ve eşi,Ekrem Erdoğan ve eşi,  Beyazıt Tanç ve eşi, Dursun Balaban ve eşi,  Osman Ekşi ve eşi, Dr. Osman Günaydın ve Eşi, Suat Yıldız ve Eşi, İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkan Yardımcısı Çağlar Özpolat,  Başiskele Kaymakamı Atila Kantay ve eşi, Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ve eşi, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Cemil Aksak, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve eşi, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve eşi, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve eşi, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve eşi,  Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun ve eşi, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ve eşi, Gölcük Eski Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve eşi, Emekli Vali Yardımcıları; Aziz İnci ve eşi, Mehmet Özcan ve eşi, Mustafa Pekdemir ve eşi, Emekli Kaymakam Mehmet Aslan ve eşi katıldılar.
 
 Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, İdareciler Günü nedeniyle yapmış olduğu konuşmalarında; “Saygıdeğer hanımefendiler, değerli meslektaşlarım, 10 Ocak İdareciler Günü münasebetiyle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Mülki İdare mesleği ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için ülkemizin her tarafında farklı şartlarda görev yapan bir meslek grubunun mensupları olarak Kocaeli’de de yine ilimizin gelişmesi, ülkemizin kalkınması adına hep beraber gayret gösteriyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında en büyük destekçilerimiz değerli eşlerimizdir ve kendi eşim başta olmak üzere meslektaşlarımın değerli eşlerine de teşekkür ediyorum. Bu süreçte belirli çalışmaları hep birlikte hayata geçiriyoruz ve çalışmalarımızı daha iyi bir noktaya taşıma adına da bundan sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nice 10 Ocak İdareciler Gününe sağlık içerisinde, huzur içerisinde kavuşarak, kutlayalım.” diyen Sayın Valimiz, katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.
 
Programın ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve Eşi Sayın Hülya Aksoy beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte toplu fotoğraf çektirdi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol