Hasan Özen
Hasan Özen
12 Ocak 2019 Cumartesi 09:57
SAYIN VALİMİZ GENÇLERLE BERABER NURETTİN TOPÇU’NUN "BÜYÜK FETİH" KİTABINI DEĞERLENDİRDİ

Türk yazar Nurettin TOPÇU’nun "Büyük Fetih" adlı kitabını okuyan lise öğrencisi gençlerle bir araya gelen Valimiz Sayın AKBIYIK, Fatih Sultan Mehmet ve İstanbul’un fethinin çok yönlü bir şekilde ele alındığı kitap üzerine sohbet etti.
 
Gençler, okudukları kitaptan edindikleri bilgileri Valimiz Sayın AKBIYIK ile paylaştılar. Valimiz Sayın AKBIYIK, kaleme alınan kitabın içeriği ile ilgili gençlere bilgiler aktardı.
 
Daha önce "Bir Kitap Bir İnsan" projesini başlattıklarını anımsatan Valimiz Sayın AKBIYIK, okumanın önemine değinerek, "Kitap insan kadar insan kitap kadar değerlidir. Bol bol kitap okuyun, test çözün ve ders çalışın. Üniversiteye geçince kitap okumanın faydalarını çok daha iyi anlayacaksınız. Bundan sonra vakit buldukça inşallah sizlerle bir araya gelerek okuduğunuz kitap üzerine sohbet edeceğiz." şeklinde konuştu.
 
Ziyarette Valimiz Sayın İdris AKBIYIK’a İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DİLBEROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal GÜR, İl Müftüsü Faruk GÜRBÜZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit GÜLDAL ve Gençlik Merkezi Müdürü Fahri GÜLDAL da eşlik etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol