Hasan Özen
Hasan Özen
25 Nisan 2018 Çarşamba 13:01
ŞEHİR GEZİLERİ BAYANLARIN BÜYÜK BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

Karaman Belediyesi’nin Salı ve Perşembe günleri farklı mahallelerden hanımların katılımıyla gerçekleştirdiği şehir gezileri devam ediyor. Karaman’da yapılan hizmetleri anlatmak ve vatandaşlarımıza şehri tanıtmak amacıyla düzenlenen şehir gezilerine bugün (24 Nisan 2018 Salı) Yunuskent Mahallesi ve Başakşehir Mahallesi’nde yaşayan hanımlar katıldı. Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi, Şehir Stadyumu inşaatı, TOKİ Konutları, Piri Reis Vadisi, Türk Dünyası Parkı, Seyir Terasları, Necmettin Erbakan Parkı, Hanımlar Lokali, Alt ve Üstgeçitler gibi alanlara düzenlenen gezi, hanımların büyük beğenisini topladı.
Başkan Çalışkan: “Hizmet Sevdamız Hiç Bitmeyecek”
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Yunuskent ve Başakşehir Mahallesi hanımlarının katıldığı gezi sonunda bayanları belediye encümen salonunda kabul etti.
        İnsanı merkez alan bir anlayışla hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Ertuğrul Çalışkan: ”Hedefimiz her yönüyle daha modern ve güzel bir şehir inşa etmek. Halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai gözetmeksizin tüm ekibimizle sahadayız. Vatandaşlarımıza hizmet etmek bizleri mutlu ediyor” dedi.

        Hayata geçen birçok proje hakkında bayanları bilgilendiren Başkan Çalışkan, şehrin her noktasına hizmeti götürdüklerini söyledi. Başkan Çalışkan: “Halkımızın desteği ile Karaman’ı 2023 vizyonuna hazırlıyoruz. Hem belediyemizin hizmetleri, hem de kamu yatırımlarıyla her geçen gün büyüyen ve modernleşen bir şehir görüyoruz. 2014 yılına kadar yapılan hizmetlerin neredeyse dört katını biz bu dönemde gerçekleştirdik. Gelirini yatırıma harcayan bir belediye olduk. Hizmet sevdamız hiç bitmeyecek” şeklinde konuştu.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol