Hasan Özen
Hasan Özen
11 Haziran 2018 Pazartesi 14:20
KONUK: ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM USTALIK DÖNEMİ, USTA’NIN DÖNEMİ

Sarıveliler İlçesinde Belediyenin düzenlediği iftar programına, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Sarıveliler’e kazandırılan projeleri anlatan Milletvekili Konuk, yatırımların devam etmesi ve Türkiye’nin daha da büyümesi için Sarıveliler’den destek istedi. 

TEK AMİRİ MİLLET OLAN İCRA, DAHA HIZLI OLACAK
Sarıveliler ilçesinde belediyenin organize ettiği iftar programına katılım oldukça yoğundu. İftar programına, protokolün yanı sıra Sarıveliler halkı da katıldı. Programda AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk bir konuşma yaptı. Sarıveliler ilçesine ve bölgeye yapılan yatırımları anlatan Milletvekili Konuk, birlik ve beraberliğini muhafaza etmesi halinde milletimizin Selçuklunun, Osmanlının ihtişamlı günlerini gelecekte yine yaşayabileceğini ve dünyaya Türkiye’nin damgasını vurabileceğini belirtti.  
“Önümüzde 24 Haziranda bir seçim var. Bu seçimlerde Türkiye’nin büyümesinin sürmesi için, emir alan, emir dinleyen, söz dinleyen, değil, sözü dinlenen bir ülke var edilmesi için, bu süreçte bize rehberlik eden, bu ülkenin önderliğini, liderliğini yapan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinizi özellikle bekliyorum” diyen Milletvekili Recep Konuk, “Biliyorsunuz Türkiye rejimini değiştirmiyor ama yönetim sistemini değiştiriyor. Dolayısıyla bu sistemin mimarı olan bu sistemi inşa eden kişi aynı zamanda da bu sistemin uygulamasını da yapması gereken kişidir. Bu süreçte yeni sistemi hayata geçirenin bu sürecin içinde olmasına ihtiyaç var.
Bu sistemi kurgulamak yetmiyor. Onu kurgulayanın onu hayata geçirmesi için işin başında olmasına da sistemin ihtiyacı var. Bununla birlikte, artık kabuğuna sığmayan daha da büyüyecek olan Türkiye’nin yarınlarını var etmek adına da, inşa etmek adına da 24 Haziranda yeni sistemi hep birlikte hayata geçirmemiz gerekiyor. Biz şuna inanıyoruz, önümüzdeki süreçte yıkacaklar değil, yapacak olanlar iş başında olmalı, bu da sizin oylarınızla olacak.
Bunun için bu sistemin mimarı olan kişinin, bu yeni sistemi hayata geçirmesi hem de yönetmesi adına inşallah 24 Haziranda, Türkiye’nin ayağa kalması için, büyük ustalık dönemi için Mecliste de, Yürütmede de güçlü olsun diye hem AK Partiye hem de Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan’a oylarımızı vereceğiz” diye konuştu. 
Konuşmasında Serbest Bölge, Lojistik Merkezi, Havaalanı, Hızlı Tren, sulama projeleri ve turizm yatırımlarının önemine de dikkat çeken Milletvekili Konuk, bu bölgede üretilenin hem iç hem de dış pazarlara hızlı ve ucuz bir şekilde ulaşması için Karaman’ın, yol ağlarının merkezi haline geldiğini söyledi. 

AK PARTİ, SİYASETE DOSDOĞRU İSTİKAMETİ ÇİZEN PARTİDİR
Siyasetin, gerçek mecrasında yapılması halinde milletin omuzlarından yük aldığını, aksi halde millete yük olduğunu belirten Milletvekili Konuk, “siyasi tarihimizden çıkardığımız en büyük ders, siyaset eğer makam ve rütbe yarışı şeklinde cereyan ediyorsa milletin sırtında yük olur, senlik benlik bir kenara bırakılır ve siyaset millete hizmet yarışı eksenli yapılırsa milletin ve ülkenin sırtından yük alır. AK Parti olarak biz ülkemizde siyaseti gerçek mecrasına taşıyan, siyasete doğru, dosdoğru istikameti çizen partiyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti hepimize şunu öğretti, aktif siyaset yapmak isteyenlere şunu ezberletti, kendiniz için bir gelecek tasavvur edebilirsiniz, kendiniz ile ilgili hayalleriniz olabilir, olmalıdır da ancak bunlar ülkeniz için hayallerinizin, ülkeniz için tasavvurlarınızın, şehriniz için tasavvurlarınızın, hemşehrileriniz için hayallerinizin önüne geçmeyecek” diye konuştu.

İftar programının sonunda, Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk’a Fahri Hemşehrilik Beratı takdim etti.

Diğer taraftan AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur ile birlikte, AK Parti Sarıveliler İlçe Teşkilatını ve esnafları ziyaret etti. Sarıveliler’deki esnaflarla hasbihal eden Konuk, Kadir Gecelerini ve önümüzdeki Ramazan Bayramını tebrik etti, 24 Haziranda niye AK Partiye ve Recep Tayyip Erdoğan’a oy verilmesi gerektiğini anlattı, seçimlerde büyük ustalık dönemi için Büyük Ustayı desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol