Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın Katılımlarıyla gerçekleştirecek olduğumuz Karaman, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızın tanıtımının yapılacağı Aday Tanıtım Toplantımız 13.01.2019 Pazar günü saat: 13.00'de KMÜ 15 Temmuz Konferans salonunda gerçekleşecektir. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.
![Hasan Özen](https://www.gundem70.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Hasan Özen
11 Ocak 2019 Cuma 13:43
![Aday Tanıtım Toplantısı Aday Tanıtım Toplantısı](https://www.gundem70.com/images/haberler/2019/01/aday_tanitim_toplantisi_h21070_96c2c.jpg)
Dikkat!
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Üye Girişi Üye Ol