Hasan Özen
Hasan Özen
23 Şubat 2018 Cuma 14:56
Öğrencilerden Kaymakamımıza Anlamlı Ziyaret

Öğretmenleri, Okul Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte İlçe Kaymakamımızı ziyaret eden öğrencilerin ziyaretinde duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakamımız Nurhalil Özçelik öğrencilere başarılar dileyerek çeşitli hediyeler verdi.

İlçemizde yıldız kızlar basketbol müsabakasında ilçemiz Hatice ve Hakkı Polat Ortaokulumuz birinci olarak İlimizi bölge finallerinde temsil etmeye hak kazanmış,  Yıldız erkekler basketbol takımımız ise ikinci olmuştur. Masa tenisi finalinde ise ilçemiz Mustafa Demirok M.T.A.Lisesi takım halinde birinci olarak ilimize bölge finallerinde temsil etmeye hak kazanmıştır.

 Yine Karamanda yapılan okul sporları kros il şampiyonasında Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu “Yıldız Kızlar” 2 km yarışmasında birinci, “Yıldız Erkekler” 3 km yarışmasında üçüncü olmuş, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Ramazan Köktaş ise “ Yıldız Erkekler”  3 km yarışmasında dördüncü olmuştur. Birinci olan “Yıldız Kızlar” Adana’ da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası bölge finallerinde ilçemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol