Hasan Özen
Hasan Özen
07 Haziran 2018 Perşembe 08:58
İFTAR PROGRAMI

Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde Karaman Valisi Fahri Meral’in Eşi Zehra MERAL, Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Bayat, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Behiç Baş, şehit yakınları, gaziler ve aileleri, çalışan iş kazası geçiren ve emekli olmuş sigortalılarımız ve aileleri, sevgi evlerinden katılan çocuklar ve öğretmenleri, mahalle muhtarımız ve mahalle sakinleri ile kurum çalışanlarının katıldığı iftar yemeği düzenlendi.
İl Müdürü Fındık, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada “Sizleri başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem den azad olan on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayı akşamında misafir etmekten, ağırlamaktan büyük bir onur duyuyorum. Rahmet, bereket ve yardımlaşmanın doruğa ulaştığı Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu güzel Ramazan akşamı vesilesiyle şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz” diye konuştu.
İl Müdürü Fındık Kurumumuzun iş yükü bir hayli fazla olup bu iş yükü altında özverili bir şekilde çalışan tüm personellere yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
İftar programına katılanların Ramazan Bayramını tebrik eden İl Müdürü Fındık, katılım sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol