Hasan Özen
Hasan Özen
23 Şubat 2018 Cuma 14:28
Ermenek Kaymakamlığı Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tok, İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Açıkgöz,  şube müdürleri, okul idarecileri, diğer kurum/kuruluş temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, taşıma kooperatifi başkanları, okul aile birliği temsilcileri ve muhtarların katılımı ile Ahmet Keleşoğlu Kültür merkezi konferans salonunda yapıldı.

       Toplantı İlçe kaymakamı Sayın Nurhalil Özçelik’in sunuş konuşmasının ardından İstiklal Marşının söylenmesiyle başladı. İlçe milli eğitim şube müdürü Yusuf Göktepe önceki toplantıda alınan kararlar doğrultusunda yapılan güvenlik uygulamaları ve okulların fiziki olarak iyileştirilmeleriyle ilgili kısa bir sunum gerçekleştirdi. İlçe güvenlik kurulu, katılımcıların sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri konuşuldu.

       İlçe Kaymakamı Sayın Nurhalil Özçelik eğitim öğretim yılının 2. Döneminde de güvenlik konusunda bütün kurumların ve okulların azami şekilde hassasiyet göstermelerini istedi. Katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol