Hasan Özen
Hasan Özen
26 Şubat 2018 Pazartesi 13:07
CHP KARAMAN GENÇLİK KOLLARINDA DEVİR TESLİM

Karaman İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu tarafından Önceki Dönem Gençlik Kolları Merkez İlçe Başkanı Muhammet Keskince göreve getirilmiştir. 
    Yusuf Baştuğ yaptığı açıklamada; "2019'a giden  çok önemli bir süreç var, Cumhuriyet ve Demokrasimiz için omuz omuza mücadele vereceğiz. Yeniden parlamenter sistemin daha güçlü bir şekilde işleyişini kazanması demokratik hak ve özgürlüklerin hakim olduğu bir Türkiye için çok çalışacağız. Göreve gelen kardeşim Muhammet Keskince'ye yeni görevinde başarılar dilerim."
    Muhammet Keskince; "Uzun zamandır partmizde gençlik kollarında görev yaptım, arkadaşlarım ile birlikte güzel çalışmalar yürüttük. Böylesine Onurlu bir göreve geldim. Ülkemizin huzurlu bir ortama sahip olması için yol arkadaşlarım ile 2019'a giden süreçte, ülkemizin geleceğinin daha aydınlık olması, demokratik ve laik bir Türkiye için daha fazla çalışacağız. Bu güne kadar birlikte çalışma fırsatı bulduğum, birlikte güzel çalışmalar yaptığımız Yusuf Baştuğ bizlere örnek olmuş ve Genel Merkez'de görev almıştır. Yeni görevinde başarılar dilerim."”dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol