Hasan Özen
Hasan Özen
11 Ocak 2019 Cuma 17:07
Yeni Yılın İlk Bebeğine Vali Gül’ün İsmi Verildi

Fırat ve Şerife Çiloğlu’un ilk bebeği olan Davut bebek 00.02’de dünyaya geldi. Davut bebeği hastanede ziyaret eden Gaziantep Valisi Davut Gül, anne ve babayı tebrik ederek vatana, millete, devlete hayırlı bir evlat olması temennisinde bulundu. 2019 yılının ilk bebeğine isminin verilmesinden mutluluk duyduğunu dile getirdi.
 
Ziyaretlerine Gaziantep Huzur Evi ve Sevgi Evleri Yetiştirme Yurdu ile başlayan Vali Gül, eşi Gülden Gül Hanımefendi ile yaşlılar ve çocuklarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.
 
Şahinbey Polis Merkezi, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü Haber Takip Merkezini ziyaret ederek denetimlerde bulunan Vali Gül, vatani görevini yerine getiren Mehmetçiklerle bir araya gelerek yeni yıllarını kutladı.
 
2018’in son saatlerinde sahada görev yapan emniyet güçlerine bir ziyaret gerçekleştiren Vali Gül, kontrol noktalarından geçen vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Arabada bulunan çocuklara hediyeler verdi.
 
Gül ziyaretlerine İtfaiye ve Zabıta Daire Başkanlığı, 25 Aralık Devlet Hastanesi ve Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile devam etti.
 
Kent merkezinde gerçekleştirdiği ziyaretler sonrasında Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Vali Gül, 2019 yılına girerken vatandaşların huzuru için 24 saat esasına göre çalışan tüm kurumlarla birlikte tedbir alındığını belirterek huzurlu bir akşam geçirildiğini vurguladı.
 
Vali Gül, “Akşam itibari ile 24 saat esasına göre çalışan tüm kurumlarımızdaki nöbette olan arkadaşlarımızı ziyaret ettik.  Karakollar, zabıta, itfaiye, emniyet, hastanede sağlık personellerimizle bir araya gelerek hem denetimlerde bulunduk hem hayırlı bir sene diledik.
 
Emniyetimizin kent güvenlik sisteminde genel anlamda bir değerlendirme yaptık. En son da 2019 yılının ilk bebeğini 00.02’de ziyaret ettik. Erkek çocukları oldu, bizim ismimizi verdiler. Bizim için mutluluk kaynağı oldu.  Görev yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
Gaziantep’in huzurlu bir şehir olduğunu ve huzurlu bir yeni yıla girildiğini ifade eden Vali Gül, huzurlu bir akşam geçirildiğini dile getirdi. Bu huzurun sağlanmasında çalışanlardan kurallara riayet eden vatandaşlara kadar emeği geçenlere teşekkür etti.
2019 yılının insanların beklentilerinin karşılandığı bir yıl olması temennisinde bulunan Gül, sağlık, huzur, afiyet içerisinde geçirilen, ülke için de birlik ve bütünlüğün pekiştiği  bir yıl olmasını diledi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol