Hasan Özen
Hasan Özen
11 Ocak 2019 Cuma 15:45
Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün İlimizi Teşriflerinin 81. Yıldönümü Münasebetiyle Vali Kaldırım'ın Anma Mesajı

Elazığ halkı Ata’sını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanını karşılamak ve yakından görmek için genç, yaşlı, kadın ve erkekten oluşan insan seli İstasyon Caddesi ve Elazığ Garına akın ederek saygı ve sevgilerini ifade etmişlerdir.
 
Bugün büyük komutan ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilimize teşriflerinin 81. Yıl dönümünü yâd ederken aynı heyecan, sevinç ve gururu bir kez daha duymanın mutluluğu içindeyiz.
 
Aziz Atam;
 
Her türlü zorluğu azimle ve inançla aşarak Vatan kıldığınız Ülkemizi ve Cumhuriyetimizi hedef gösterdiğiniz muasır medeniyetler üzerine çıkartmak ve “Millete efendilik yoktur, hizmet vardır” düsturuyla ülkemize ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz hiç durmadan yorulmadan çalışmaya devam etmekteyiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor ve aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum.
                  

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol