Hasan Özen
Hasan Özen
03 Mart 2018 Cumartesi 17:15
KMÜ’YE ERMENEK’TE YENİ EĞİTİM BİNASI GELİYOR

Ermenek Belediyesinde düzenlenen imza törenine KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, İşadamı Hasan Kalan, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Oktay, Genel Sekreter Ahmet Tüfekci, KMÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mustafa Bahar ve üniversite personeli katıldı.

Protokol kapsamında İşadamı Hasan Kalan tarafından Ermenek ilçesinde yapılacak olan yaklaşık 6.800 metrekare kapalı alana sahip Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binasının tamamlanması ile mülkiyet ve kullanım haklarının üniversiteye devredilmesi görüşüldü. İnşaatın, protokolün onayından sonra 15 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül protokolün imzalanmasının ardından “Üniversitemizin gelişimi için tüm paydaşlarımızla birlikte özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Yalnızca merkez yerleşkede değil, ilçelerimizi kapsayan alanlarda da yapılacak olan yatırımlarla üniversitemizin fiziki yapısını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda bize destek olan ve önemli bir yatırıma imza atan Ermenekli Hayırsever İşadamı Hasan Kalan’a teşekkürlerimi sunuyor, projenin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol