Hasan Özen
Hasan Özen
09 Haziran 2018 Cumartesi 02:22
İlimizde 48 Bin 395 Öğrenci Karne Aldı

Tüm yurtta olduğu gibi Karaman’da da öğrenciler yaz tatiline girmenin heyecanını yaşarken, Durmuş Ali Gülcan İlk ve Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler karnelerini Vali Sayın Fahri Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kutoğlu’nun elinden aldı.
Karne dağıtım törenine, Vali Sayın Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim İbrahimoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Vali Meral ve İl Müdürü Kuntoğlu öğrencilerle bir süre sohbet ederek karne heyecanına ortak oldular. Renkli görüntü ve sohbetlere sahne olan törende öğrencilere karneleri ile birlikte çeşitli hediyeler verildi. Programda karne alan öğrencilerin yaşamış olduğu heyecan ve mutlulukları da görülmeye değerdi.
Program, Vali Sayın Fahri Meral ile İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun öğrencilerle birlikte çekmiş olduğu fotoğraflarla sona erdi.
Kent genelindeki toplam 244 okulda eğitim gören 48 bin 395 öğrenci karnelerini alarak, üç ay sürecek uzun bir tatil dönemine girdiler.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol