Hasan Özen
Hasan Özen
26 Şubat 2018 Pazartesi 12:20
ERMENEKLİ ÖĞRENCİLERDEN KMÜ’YE ZİYARET

Ermenek’teki 9 farklı liseden toplam 45 öğrenci, Ermenek İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Etçi eşliğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini gezerek üniversite hakkında bilgi edindiler.

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lise son sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim seminerine katılan öğrenciler daha sonra KMÜ’ye gelerek üniversiteyi tanıma imkânı buldular. İlk olarak KMÜ Merkezi Kütüphanesini gezen öğrenciler, daha sonra üniversite çarşısına gelerek buradaki sosyal tesisleri inceledi. Misafir öğrenciler, üniversite yerleşkesini gezdikten sonra KMÜ’den ayrıldılar.

Ermenek İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Etçi, üniversite gezisinin öğrenciler açısından faydalı olduğunu belirterek, “Eğitim seminerinin ardından öğrencilerimizin Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini de görmelerini istedik. Öğrencilerimizin üniversite havasını koklamalarının, üniversiteyi gezip eğitim olanaklarını ve fiziki imkânlarını görmelerinin kendileri için faydalı olacağını düşündük. Öğrencilerimiz için güzel bir gezi olduğuna inanıyorum.” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol