Bitlis Valisi Oktay Çağatay, nezaket ziyaretlerini kabul ediyor.
Vali Oktay Çağatay’a nezaket ziyaretleri devam ediyor. İlk olarak Ziraat Bankası Van Bölge Müdürü Ercan Durmuş’u ağırlayan Vali Çağatay, ardından sırasıyla Diyanet-Sen İl Temsilcisi Behzat Durak ve sendika üyeleri, Memur-Sen İl Temsilcisi Cabir Durak ve sendika üyeleri, Bitlis ve Tatvan’da hizmet veren eczacılar ve İşadamı Ziya Peker’i kabul etti.
![Hasan Özen](https://www.gundem70.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Hasan Özen
09 Ocak 2019 Çarşamba 10:38
![Bitlis Valisi Oktay Çağatay, nezaket ziyaretlerini kabul ediyor. Bitlis Valisi Oktay Çağatay, nezaket ziyaretlerini kabul ediyor.](https://www.gundem70.com/images/haberler/no_headline.png)
Dikkat!
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Üye Girişi Üye Ol