Hasan Özen
Hasan Özen
07 Ocak 2019 Pazartesi 11:42
VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN YENİ YIL AKŞAMI GÖREV BAŞINDA OLAN GÜVENLİK VE SAĞLIK PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyaretlerine polis kontrol noktalarından başlayan Vali Pehlivan, ilk olarak Erzurum – Bayburt Karayolu üzerinde konuşlu bulunan polis kontrol noktasına geldi. Kendisini karşılayan polislerin yeni yıllarını tebrik eden Vali Pehlivan emniyet personeline özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti. Vali Pehlivan ziyareti sırasında polis telsizinden anons yaparak görev başındaki emniyet güçlerine çalışmalarında üstün başarı ve kolaylıklar diledi. Buranın ardından İl Emniyet Müdürlüğü’ne hareket eden Vali Pehlivan, Şehit Gürcan Yavuz Polis Karakolu’nda görevli emniyet personeliyle bir araya geldi. Burada da polislerin yeni yılını tebrik eden Vali Pehlivan, asayiş uygulamaları ve denetimler hakkında İl Emniyet Müdür Vekili Murat Güney ile ilgililerden bilgiler aldı. Vali Pehlivan merkezde görevli personele başarılar dileyerek bir sonraki durağı Bayburt – Gümüşhane Karayolu üzerindeki kontrol noktasına geçti. Noktada görevli personelle sohbette bulunan Vali Pehlivan personelin yeni yılını tebrik ederek Bayburt Devlet Hastanesi’ne hareket etti. Acil serviste tedavi için bekleyen vatandaşlarla sohbette bulunup yeni yıllarını tebrik eden Vali Pehlivan, hasta yoğunluğu hakkında İl Sağlık Müdürü İlker Hancı’dan bilgiler aldı. Vali Pehlivan, sağlık personeline görevleri sırasında kolaylıklar hastalara da geçmiş olsun dileklerini bildirerek Acil Servisteki ziyaretini noktaladı.
 
Vali Pehlivan daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’na geçerek vatani görevini yapan askerlerle buluştu. Askerler ile rütbeli personelin yeni yılını tebrik eden Vali Pehlivan asker ailelerine selamlarını iletti. Vali Pehlivan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç ile bilgi alışverişinde bulunmasının ardından 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret etti. Görev başındaki UMKE ve 112 personeline yeni yılın hayırlar getirmesi dileklerini ifade eden Vali Pehlivan burada da telsiz çevriminde bulunarak sağlık personelinin yeni yılını tebrik etti.
 
Vali Ali Hamza Pehlivan’a ziyaretleri sırasında İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç, İl Emniyet Müdür Vekili Murat Güney, İl Sağlık Müdürü İlker Hancı ve diğer ilgililer eşlik etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol