Karaman KOM Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda A.B, S.H, Y.B ve Y.E. isimli şahısların silah ticareti yaptıkları bilgisi üzerine yapılan operasyon sonucu suçüstü yakalandılar.
Şahıslara ait araç ve ikametlerde yapılan aramalarda;3 adet 7.65 mm çapında P 114 ve Aral ibareli tabanca ve şarjör, 2 adet 9 mm. Çapında Sig Sauer ibareli tabanca ve şarjör, 6 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet tek saçma havalı tüfek, 23 adet 7.65 mm çapında MKE ibareli tabanca fişeği, 1 adet 9 mm çapında MKE ibareli tabanca fişeği, 17 adet 36 mm. Çapında av tüfeği fişeği, 70 cm uzunluğunda kılıç 1 adet jop ele geçirilmiştir.
Şahıslar Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.
KARAMAN’DA SİLAH KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU
Karaman KOM Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda
![Hasan Özen](https://www.gundem70.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Hasan Özen
23 Mayıs 2020 Cumartesi 16:01
![KARAMAN’DA SİLAH KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU KARAMAN’DA SİLAH KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU](https://www.gundem70.com/images/haberler/2020/05/karamanda_silah_kacakciligi_operasyonu_h23227_5f234.jpg)
Dikkat!
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Üye Girişi Üye Ol