Hasan Özen
Hasan Özen
05 Mart 2018 Pazartesi 11:23
VALİ MEHMET EMİN BİLMEZ’İN 97’NCİ KURTULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Düşman işgali altında kadını, erkeği ve çocuğuyla çok zor şartlarda büyük bir kahramanlık gösterilerek kutsal vatan topraklarının bağımsızlığı için kahramanca mücadele eden, bu uğurda şehitlik mertebesine ulaşan Ardahanlı şehitlerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle yâd ediyoruz.

Kurtuluş günlerimiz; tarihe ışık tutması, geleceğimize yön vermesi açısından son derece önemlidir. Tarihimizden ders çıkararak geleceğimize emin adımlarla yürüyebilmek için bizlere düşen görev;  kendine has tabiatıyla, kültürüyle ve zengin bir tarihi değerlere sahip ilimizin kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır. Bu anlamda hepimizin ortak değeri, Ardahan ve ülkemiz olmalıdır.  Bin yıllık gönül bağımızla sevgiyi ve hoşgörüyü yüreğinde yaşatan, ortak yaşama kültürünü oluşturmuş huzur kenti Ardahan’da bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece gelecek günlerimiz çok daha güzel olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ardahan’ımızın 97’nci kurtuluş yıl dönümünü yürekten kutluyor, Afrin’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde ülkemizin bekası uğrunda mücadele veren mehmetçimize görevinde başarılar diliyorum. Kıymetli hemşehrilerime de sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol