Valimiz Sn. Mehmet Emin Bilmez, Belediye Başkanımız Sn.Faruk Köksoy ve Golf Federasyonu Ardahan Temsilcisi Sn. Çetin Demirci ile birlikte Ardahan Üniversitesi (ARÜ) kampüsündeki Golf Federasyonuna ait sahada Ardahanlı minik golfçülerle birlikte golf oynayan sporcuları ziyaret eden Valİ Bilmez ve Başkan Köksoy, burada sporcularla sohbet etti ve golf oynadı.
Vali Bilmez ve Başkan Köksoy, Genç Golfçüleri Sahada Ziyaret Etti
Vali Bilmez ve Başkan Köksoy, Ardahan'da kamp yapan İstanbul Gençler Golf Akademisi sporcularını sahada ziyaret etti.
![Hasan Özen](https://www.gundem70.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Hasan Özen
05 Mart 2018 Pazartesi 10:23
![Vali Bilmez ve Başkan Köksoy, Genç Golfçüleri Sahada Ziyaret Etti Vali Bilmez ve Başkan Köksoy, Genç Golfçüleri Sahada Ziyaret Etti](https://www.gundem70.com/images/haberler/2018/03/vali-bilmez-ve-baskan-koksoy-genc-golfculeri-sahada-ziyaret-etti_836a7.jpg)
Dikkat!
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Üye Girişi Üye Ol