Hasan Özen
Hasan Özen
03 Mart 2018 Cumartesi 17:23
EFELER DİYARI TAVAS’TAN GELEN, TAVAS BELEDİYESİ HOKEY TAKIMI VE YETKİLİLERİ VALİMİZİ ZİYARET ETTİ

Spor müsabakası için Amasya’ya gelen Tavas Belediyesi Hokey Takımı ve yetkilileri hem Valimizin Tavas’ta kaymakam olarak görev yapmış olması hem de Amasya iline duydukları sevgi ve muhabbet vesilesiyle Valimizi ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir havada geçen ziyarette, konuklarımız Amasya’dan ve halkından duydukları memnuniyet ve gördükleri misafirperverlikle, kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini ifade etti. Valimiz Dr. Osman VAROL ve eşi Funda VAROL Hanımefendi ile kurdukları gönül köprülerinin bakî kalacağını belirten konuklarımız, bir vesile ile tekrar görüşebildikleri için duydukları mutluluğu dile getirdiler. Ayrıca misafirler, “Osman Varol” yazılı Tavas Belediyesi formasını ve yine Tavas Belediyesi’nin hazırlattığı işlemeli porselen şilti takdim ettiler.

Valimiz Dr. Osman VAROL, Denizli’nin ve “Efeler Diyarı” Tavas’ın kendisi için çok özel bir yer olduğunu belirterek, orada kaymakamlık yapmış olmaktan ve Tavas Yöresi’nin güzel insanlarını tanımış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ayrıca misafirlerine yaptıkları ziyaretten ve takdim ettikleri hediyelerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol