Hasan Özen
Hasan Özen
01 Mayıs 2019 Çarşamba 11:14
EL BİRLİĞİ İLE AFYONKARAHİSAR´A HİZMET EDECEĞİZ    

ATSO’DAN BAŞKAN ZEYBEK’E TEBRİK

EL BİRLİĞİ İLE AFYONKARAHİSAR’A HİZMET EDECEĞİZ

      Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e tebrik ziyaretinde bulundu.

ATSO OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

            Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik ederek “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yanınızdayız” mesajı verdi. Serteser; “Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına seçilmenizden dolayı tebrik ediyoruz. İnşallah Afyonkarahisar’ımızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Sizin de bu konuda en güzel çalışmaları yapacağınıza eminiz. Allah utandırmasın. Ticaret ve Sanayi Odamızın her türlü desteği yanınızda olacaktır. Bu güne kadar olduğu gibi hep birlikte çalışacağımızı belirtiyor, bizi kabul ettiğiniz için teşekkürler ediyor, yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

        31 Mart yerel seçimlerinde Afyonkarahisar’ın Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebriklerini Başkan Zeybek’e ileten ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci ise “Önümüzdeki dönem hem şahsi olarak hemde oda olarak her zaman yanınızda olacağız. Afyonkarahisarımız için ne gerekiyorsa elimizi taşın altına koyacağız. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun” temennisinde bulundu.

      Ziyaretlerinden dolayı konuklarına ayrı ayrı teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Zor bir dönemdi. Bu güne kadar uzun süreli bir seçim geçirmedik. Elhamdülillah halkımızın teveccühü ile bu makama getirildik. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gayemiz STK’larla el birliği içinde güzel Afyon’a hizmet etmek. ‘Ben yaptım oldu’ zihniyetinden ziyade istişareye önem verilen bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bunu da inşallah yaşayarak göreceğiz. Tek gayemiz var hep birlikte Afyonumuza nasıl hizmet ederiz, nasıl bir adım daha öteye götürürüz düşüncemiz bu. Sizlerin de destekleriyle hayırlı hizmetlere imza atmak istiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol