Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt ve TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer’in konuğu olacak Başkan Çoban, gündeme ilişkin soruları cevaplayacak, Belediye’nin çalışmalarının son durumunu değerlendirecek
BAŞKAN ÇOBAN KANAL-3´ÜN KONUĞU OLACAK
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Sezer Küçükkurt ve İhsan Beşer’in yapımcılığında izleyiciyle buluşan ‘Günlerin Getirdiği’ programına konuk olacak.
![Hasan Özen](https://www.gundem70.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Hasan Özen
28 Şubat 2018 Çarşamba 17:02
![BAŞKAN ÇOBAN KANAL-3´ÜN KONUĞU OLACAK BAŞKAN ÇOBAN KANAL-3´ÜN KONUĞU OLACAK](https://www.gundem70.com/images/haberler/2018/02/baskan-coban-kanal-3un-konugu-olacak_75909.jpg)
Dikkat!
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Üye Girişi Üye Ol