Hasan Özen
Hasan Özen
27 Şubat 2018 Salı 16:41
DEFTERDARLIK’TAN VALİ KALKANCI’YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

29. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Atatürk Anıtına çelenk sunumunun ardından Defterdar Vekili Ali Kaydak, Defterdarlık birim müdürleri ve çalışanlarıyla Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret ederek, hafta boyunca yapacakları çalışma ve faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

Defterdar Vekili Kaydak ziyarette, Vali Kalkancı’nın yakasına Vergi Haftası konulu rozeti takarak, bir buket çiçek takdim etti.

Defterdar Vekili Ali Kaydak ve Defterdarlık çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, “Vatandaşlarımıza yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağın yaratılmasında vergi gelirleri büyük önem taşımaktadır. Bu anlamda vergi bilincinin yerleştirilmesi amacına yönelik olarak bu yıl 29.’ncusunu kutladığımız Vergi Haftası dolayısıyla, vergisini zamanında ödeme gayretinde olan tüm mükelleflerimize ilimizin ve ülkemizin ekonomik gelişimine sağladıkları katkı için teşekkür ediyor, özveri ile çalışan tüm Defterdarlık personelimizin Vergi Haftasını kutluyor, mükelleflerimizin bol ve kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyorum”dedi.  

Vergi Haftası etkinlikleri boyunca Defterdarlık tarafından ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, vergi mükellefleri, odalar ve meslek kuruluşları ziyaret edilerek, okullarda konferanslar verilecek.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol