Hasan Özen
Hasan Özen
27 Şubat 2018 Salı 12:31
Cumhuriyet Gençlik Eğitim Merkezi Açıldı

“BAŞARI ÇITAMIZI HER YIL YÜKSELTİYORUZ”

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Basın Yayın Daire Başkanı Halil Hızlısoy, açılış öncesi gençlik eğitim merkezlerinin başarı çıtasını her yıl yükselttiğini ifade ederek “Gençlerimiz geleceğimiz diyerek çıktığımız bu yolda başarı çıtamızı her yıl daha da yükseltiyoruz. Gençlik eğitim merkezlerimizde yalnızca gençlerimizin derslerine yardımcı olup sınavlara hazırlamakla kalmıyor aynı zamanda onların kötü alışkanlıklara karşı bilinçli,  vatanına milletine faydalı bireyler olarak yetişmesi için çaba harcıyoruz” dedi.

“BAŞVURU SAYISININ YÜKSELMESİ BİZİ DAHA DA HEYECANLANDIRIYOR”

Eğitime verdiği destek ve önemle kente kazandırdığı gençlik merkezlerinde binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sağlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü açılış konuşmasında “Her yıl başarı çıtasını biraz daha artıran gençlik merkezlerimizden binlerce mezun veriyor ve büyük bir oranının lise ve üniversite sınavlarında başarılı sonuçlar elde ettiklerine şahit oluyoruz. Ön kayıtlarımızda yaşanan başvuru sayısının her yıl yükselmesi bizleri kentimiz ve ülkemizin geleceği açısından daha da heyecanlandırıyor” diyerek gençlik eğitim merkezlerine bir yenisini eklemekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“TÜRK MİLLETİ, GELECEĞE GENÇLERİMİZİN OMUZLARI ÜZERİNDE TAŞINACAK”

Gençlik eğitim merkezlerinin nihai amacının aydınlık Türkiye’nin inşasına katkı sunmak ve Türkiye’yi geleceğe taşıyacak olan Türk Gençliği’ne eğitimde fırsat eşitliği sağlamak olduğunu aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, “İnanıyor ve güveniyorum ki mensubu bulunmaktan şeref duyduğumuz Büyük Türk Milleti, gençlerimizin omuzları üzerinde yükselerek milletler camiasında hak ettiği seviyeye gelecektir” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol