Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeşildereliler Dayanışma Gecesinde Biraraya Geldi
21 Aralık 2012, 11:05

Yeşildereliler Dayanışma Gecesinde Biraraya Geldi

İlimizde kurulu bulunan Yeşildereliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geçtiğimiz günlerde bir dayanışma gecesi düzenlendi.

Polisevi’nde gerçekleşen 230’un üzerinde kişinin katıldığı gecede konuşan Dernek Başkanı Av. Ramazan Eryiğit, Eylül ayında yaptıkları genel kurulun ardından böyle bir gece düzenleyerek Yeşildereliler arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla yola çıktıklarını ve bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Kurucu Başkan Abdülkadir İpekdal’da konuşmasının ardından Yeşildere’ye geçmiş dönemlerde birçok hizmeti gerçekleştiren Hüseyin Orduoğlu’na Fahri hemşerilik belgesi verildi.
Geceye Yeşildereli olan Baro Başkanı Av. Bayram Ali Bulut, Baro Yönetim Kurulu üyesi Av. Enver Turhan, Yeşildere Belediye Başkanı İbrahim Koçak, Belediye eski başkanları Neriman Köse, Mustafa Kemal Ünlüer, Karaman Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Bayad, TEMA eski Şube Başkanı Levent Küçükalpelli, CHP Kadın Kolları Başkanı Meral İnal ile çok sayıda kişi katıldı.
Dernek Başkanı Ramazan Eryiğit, önümüzde yaz döneminde Yeşildere’de dernek olarak bir şölen düzenlemeyi düşündüklerini belirterek bu konuda herkesin desteğini beklediklerini söyledi.
Gece yerel sanatçı Ahmet Bayad ve diğer sanatçıların sahneye çıkarak seslendirdikleri türküler ve şarkılarla sona erdi.

Bu haber 623 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

prev
1 / 10
next

SİTE ANKET

Yarın seçim olsa kime oy verirsiniz?


<